Ofsetinė spauda

Ofsetinė spauda yra bene populiariausia spaudos rinkoje, užima apie 50 proc. pasaulinės spaudos rinkos. Labiausiai vertinami šios spaudos būdo privalumai – aukšta kokybė ir maži paruošimo kaštai. Šiuo spaudos būdu galima gaminti labai įvairią produkciją: nuo vizitinių kortelių iki didelės apimties leidinių, nuo ploniausio popieriaus skrajučių iki kartoninių įpakavimų.

Skaitmeninė spauda

Skaitmeninė spauda yra nepakeičiama, kai reikia ypač mažo tiražo (pradedant vienu egzemplioriumi) ar nestandartinio dydžio spaudinių. Skaitmeninės spaudos būdu darbas atliekamas ypač greitai. Dažnai skaitmeninė spauda yra pigesnė už tradicinę, nes nėra fotoformų ar spausdinimo formų gamybos etapų.

Dizainas, fotografavimas

Norite gamintis prekių katalogą, bet neturite produktų nuotraukų? Galime padėti. Nufotografuosime Jums reikalingą produkciją ir paruošime nuotraukas pagal Jūsų poreikius – internetui ar spaudos darbams.

Maketavimas, paruošimas spaudai

Galime sumaketuoti bet ką, nuo vizitinės iki katalogo. Ruošiame maketus spaudai. Jei maketuojate savarankiškai, jums gali prireikti dokumentų pateikimo rekomendacijų.

Papildomi apdailos darbai

Lankstymas, segimas, iškirtimas, reljefo iškėlimas, bigavimas, perforavimas, skylių gręžimas, kampų apvalinimas, numeravimas, laminavimas, UV lakavimas, įrišimas spirale, klijavimas ir kiti.